Parasta laatua Pirkanmaalla ja Varsinais-Suomessa

TT Rakennus Oy, Turku - Tampere

Y-tunnus: 26164169 | myynti@ttrakennus.fi

Pirkanmaa

Soita Antti 045 121 5526

Antti Lipasti, myyntipäällikkö | antti@ttrakennus.fi

Soita Asko 050 331 2030

Asko Paavola | asko@ttrakennus.fi

Turku, Varsinais-Suomi

Soita Taneli 044 325 3565

Taneli Hauninen | taneli@ttrakennus.fi

Hallinto

Soita Henri 045 639 3550

Henri Tiusanen, toimitusjohtaja | henri@ttrakennus.fi

Soita Jarno 040 861 4836

Jarno Nenonen, toimisto / laskutus | jarno@ttrakennus.fi

Asennustyönjohto, Turun talousalue

Soita Rony 050 400 2750

Rony Leiko, Turku Varsinais-Suomi | rony@ttrakennus.fi

Postiosoite ja sähköinen laskutusosoite

Verkkolaskuosoite: Huom! Katso muuttuneet tiedot tästä»

Posti: Nokianvaltatie 27, 37100 Nokia

Laskut: Turku Tampere Rakennus Oy, 26164169, PL 100, 80020 Kollektor Scan

Ostolaskujen skannauspalvelu sähköpostilla: invoice-26164169@kollektor.fi

Pyydä reilu tarjous katto­remontista tai julkisivu­remontista!

Jätä viesti ja saat ilmaisen arvion.